УКРАЇНСЬКА РОСІЙСКА
КАРТА МІСТА

Ласкаво просимо

до дитячого міста професій

Kids Will
Якщо Ви прийшли до нас вперше, то Вам необхідно ознайомитись з правилами відвідування, а також отримати паспорт громадян міста
правила відвідування міста
згоден і зобов'язуюсь дотримуватися правил міста KidsWill
ви не підтвердили згоду
згоден на обробку та зберігання моїх персональних даних
ви не підтвердили згоду
ЗАМОВИТИ ПАСПОРТ

                                                                                                                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                                          Наказ ТОВ «Кідзвілль»

                                                                                                                                                                     № 126/12-ОД від 01.12.2013р.


ДОГОВІР (ПУБЛІЧНА ОФЕРТА)

про надання послуг


м. Київ                                                                                                                                                                                01 січня 2014 р.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Кідзвілль» (надалі ТОВ «Кідзвілль») пропонує Вам прочитати текст даної Публічної оферти (договору) про надання послуг і, якщо Ви не погоджуєтесь з будь-яким із пунктів цієї публічної оферти (договору), чи Ви не зрозуміли будь-який із пунктів цієї публічної оферти (договору), пропонуємо Вам не приєднуватися до цієї публічної оферти (договору) та відмовитись від Послуг, які пропонує Вам ТОВ «Кідзвілль» до того часу, поки Ви не уточните інформацію, яка Вас цікавить, за телефонами:

066-38-38-353

098-38-38-353

093-38-38-353

або не отримаєте компетентні відповіді від адміністраторів та/або керівництва ТОВ «Кідзвілль», або не прочитаєте уважно цей договір у куточку споживача.

Послуги надаються на території дитячого міста професій «KidsWill», яке розташоване  на другому поверсі торговельно-розважального центру «Арт Молл», що знаходиться за адресою: 03187, м. Київ, вул. Академіка Заболотного, буд. 37., та включають в себе (але не обмежуються): ігрові станції, загальні зони, туалети, індивідуальну анімацію, використання обладнання та додаткові послуги, невичерпний перелік та тарифи на які вказані в Тарифах, затвердженому керівником ТОВ «Кідзвілль».

У випадку прийняття Вами запропонованих Послуг, які надаються в дитячому місті професій «KidsWill», вважається, що Вам цілком зрозумілі всі положення даної Публічної оферти (договору) про надання послуг, а також що Ви цілком та безумовно погоджуєтесь з усіма умовами даної Публічної оферти (договору) про надання послуг, в повному обсязі і безумовно приймаєте її, та погоджуєтесь виконувати усі зобов’язання, які на Вас покладаються даним Договором (публічною офертою) про надання послуг.

1 Загальні положення.

1.1 Дана Публічна оферта визначає умови Договору відповідно до ст. 641 та 642 Цивільного кодексу України та є офіційною публічною офертою Суб’єкта підприємницької діяльності, Товариства з обмеженою відповідальністю «Кідзвілль», код ЄДРПОУ 38744623, як Виконавця з надання послуг дитячого міста професій «KidsWill» (далі - "Виконавець"), адресованою фізичним особам (далі –«Споживач», або «Споживачі»), укласти Договір про надання Споживачу комплексу послуг і використання обладнання Виконавця на викладених нижче умовах.

1.2 Надалі по тексту Публічної оферти (Договору) Виконавець та Споживач разом називаються «Сторони», а кожен окремо – «Сторона».

1.3Текст Публічної оферти (Договору) завжди розміщений на інформаційному стенді в Куточку споживача при вході в дитяче місто професій «KidsWill» і в обов'язковому порядку пропонується для ознайомлення Споживачу до моменту прийняття (акцепту) Публічної оферти.

1.4 Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також усіма правами та повноваженнями, необхідними та достатніми для укладання і виконання Договору відповідно до його умов.

2 Предмет договору (пропозиція, публічна оферта).

2.1 Предметом договору (публічної оферти) є надання Виконавцем Споживачеві за плату комплексу розважальних послуг (далі – Публічна оферта та/або Договір) в дитячому місті професій «KidsWill» а саме:

2.1.1 Основні послуги на Ігрових станціях (до яких відносяться спеціально обладнані кімнати), в яких діти в реалістичному середовищі вивчають в процесі гри основи різних професій;

2.1.2 Додаткових послуг, до яких відносяться: послуги громадського харчування (бари, ресторани), зони відпочинку на загальних територіях, індивідуальна анімація, проведення днів народжень тощо та використання обладнання дитячого міста професій «KidsWill».

2.2 Договір вважається укладеним і набуває сили договору приєднання з моменту здійснення Споживачем дій, передбачених п. 3.4. Договору, що означають повне та беззастережне прийняття останнім всіх умов Договору без будь-яких виключень та/або обмежень у відповідності до статті 642 Цивільного кодексу України. Договір про надання комплексу розважальних послуг дитячого міста професій «KidsWill» укладений зі Споживачем за допомогою акцепту Публічної оферти, має юридичну чинність у відповідності зі статтею 642 Цивільного кодексу України і є рівносильним договору, підписаному Сторонами та вважається таким, що Споживач ознайомився і згоден з умовами цієї Публічної оферти (договору). Даний Договір діє протягом усього терміну перебування Клієнта в дитячому місті професій «KidsWill», або до моменту розірвання на підставах, визначених умовами Договору та/або нормами чинного законодавства України, але в будь-якому випадку до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за Договором.

3 Порядок укладання Договору:

3.1 Договір укладається між Виконавцем і Споживачем у формі договору приєднання (ст. 634 Цивільного кодексу України).

3.2 Прийняттям (акцептом) Публічної оферти є здійснення Споживачем будь-якої з дій, визначених п. 3.5 Договору.

3.3 Прийняття (акцепт) Публічної оферти означає повне, безумовне та беззастережне прийняття Споживачем всіх умов Договору без будь-яких виключень та/або обмежень та прирівнюється згідно ч.2 ст. 642 ЦК України до укладення Сторонами двостороннього письмового Договору на умовах, що викладені в цій Публічній оферті.

3.4 Укладання цього Договору означає, що Споживач:

3.4.1 у повному обсязі ознайомився з правилами функціонування дитячого міста професій «KidsWill», які зазначені в цьому договорі;

3.4.2 визнає придатними для себе та своїх дітей перебування в дитячому місті професій «KidsWill» та послуги, що в ньому надаються;

3.4.3 приймає всі умови цього Договору без зауважень та заперечень.

3.5 Споживач у відповідності до статті 642 Цивільного кодексу України підтверджує факт прийняття (акцепт) даної Публічної оферти шляхом сукупного або окремого виконання будь-якої з наступних дій:

3.5.1 оплати Споживачем послуг дитячого міста професій «KidsWill»;

3.5.2 безпосереднє користування Споживачем послугами дитячого міста професій «KidsWill» або отримання інших додаткових послуг в дитячому місті професій «KidsWill».

3.6 Споживач зобов’язується вносити (повідомляти) при спілкуванні з персоналом дитячого міста професій «KidsWill» та при наданні реєстраційних даних для інформаційних систем дитячого міста професій «KidsWill» достовірні персональні дані та відомості, що відповідають дійсності.

3.7 Термін акцепту цієї Публічної оферти необмежений.

3.8 Після сплати вартості вхідних квитків на касі, Споживачу видається чек-квиток, що надає право входу і користування послугами дитячого міста професій «KidsWill».

3.9 Споживачі можуть придбати квиток для Відвідувачів та квиток для Гравців.

3.10 Гравцем може бути дитина віком від 2 до 16 років, всі інші категорії Споживачів можуть бути Відвідувачами.

3.11 Квиток Відвідувача дає право багаторазового входу та виходу до міста в день придбання квитка, але не дає права відвідувати ігрові станції.

3.12 Квиток гравця дає право на одноразовий вхід та вихід до дитячого міста професій «KidsWill» та дає право відвідувати ігрові станції.

3.13 Згідно затверджених Тарифів, відвідування в вихідний та святковий день є дорожчими за відвідування в будній день.

4 Порядок розрахунків.

4.1 Послуги дитячого міста професій «KidsWill» надаються Споживачеві на платній основі відповідно до умов Договору і Тарифів, що вказані на інформаційному стенді. Споживач розуміє і погоджується, що Тарифи/Ціни на послуги дитячого міста професій «KidsWill» та їх перелік визначаються і змінюються виключно за одноособовим рішенням Виконавця. Ознайомлення з зазначеними Тарифами відбувається через інформаційні стенди дитячого міста професій «KidsWill».

4.2 Виконавець надає знижку на ціну вхідного квитка для категорій осіб, яким законом надано відповідні пільги, зокрема, знижку на ціну вхідного квитка для наступних категорій осіб:

    діти багатодітних сімей;
    діти дитячого будинку сімейного типу;
    діти з обмеженими можливостями;
    діти-сироти.

4.3 Право знижки надається дітям вищезазначених категорій за наявності Паспорта громадянина дитячого міста професій «KIDSWILL», тобто перше відвідування дитячого міста та придбання Паспорта громадянина відбувається за повну ціну квитка.

4.5 В подальшому ціна вхідного квитка в будній, вихідний чи святковий день для дітей пільгових категорій дорівнюється ціні квитка для школяра.

4.6 Право на відвідування дитячого міста професій «KidsWill» надається після здійснення плати та після отримання на касі чека-квитка або контрольного браслету.

4.7 Даний квиток або контрольний браслет видається лише на період - день відвідування, та є вхідним та вихідним квитком на територію/з території  дитячого міста професій «KidsWill». Квиток або контрольний браслет видається без права передачі іншій людині, тобто квиток або контрольний браслет видається тій людині, яка його придбала та не може бути та не може передаватися іншій людині (знайомим, рідним) для входу на територію дитячого міста професій «KidsWill».

4.8 Відвідувач зберігає браслет протягом всього терміну перебування на території дитячого міста професій «KidsWill», охорона та адміністративний персонал Виконавця вправі перевіряти наявність браслету у Відвідувача та у випадку виявлення його відсутності припинити надання послуг такому Відвідувачу та вивести його з території дитячого містечка.

4.9 Додаткові послуги, вартість яких не включена до вартості послуг дитячого міста професій «KidsWill» (вхідного квитка), можуть бути придбані Споживачем в період часу відвідування дитячого міста професій «KidsWill» за додаткову плату згідно з тарифами Виконавця або його Контрагентів, що надають такі послуги на території дитячого міста професій «KidsWill» на підставі договорів з Виконавцем.

4.10 Термін перебування на протязі одного дня відвідування для Гравців та Відвідувачів обмежується часом роботи дитячого міста професій «KidsWill».

4.11 У випадку виникнення непередбачуваних технічних несправностей обладнання окремих ігрових станцій дитячого міста професій «KidsWill» та неможливості їх використання, зниження цін на перебування в дитячому місті професій «KidsWill» і/або грошове відшкодування не здійснюється.

5 Правила дитячого міста професій «KidsWill» та умови надання та отримання послуг.

5.1 Після перетину Споживачем турнікету на вхід до дитячого міста професій «KidsWill» послуга вважається наданою та повернення коштів стає неможливим.

5.2 Правила дитячого міста професій «KidsWill» та умови надання та отримання послуг.

5.3 Початком відвідування дитячого міста професій «KidsWill» вважається перетин Споживачем турнікету з використанням квитка. Закінченням відвідування дитячого міста професій «KidsWill» вважається перетин Споживачем турнікету в напрямку виходу з використанням квитка, а у разі втрати або пошкодження квитка - перетин Споживачем турнікету за допомогою співробітників Виконавця.

5.4 Рішення про тривалість перебування на території дитячого міста професій «KidsWill» кожен Споживач приймає самостійно.

5.5 Виконавець не гарантує відвідування Споживачем – Гравцем всіх станцій за день перебування в зв’язку з наявністю черг та неможливістю прогнозування попиту на різні ігрові станції в даний конкретний день.

5.6 Споживачі мають право перебувати на території дитячого міста професій «KidsWill» лише у години, встановлені Виконавцем, тобто в період режиму роботи дитячого міста професій «KidsWill».

5.7 Виконавець має право змінювати години роботи дитячого міста професій «KidsWill» в зв’язку з технологічною необхідністю, про що зобов’язаний завчасно, мінімум за дві години до закінчення годин роботи дитячого міста професій «KidsWill», повідомити Споживачів шляхом вивішення об’яв або шляхом оголошення по гучномовному зв’язку.

5.8 Виконавець (працівники дитячого міста професій «KidsWill») має право відмовити у наданні послуг дитячого міста професій «KidsWill» особам, поведінка яких заважає відпочинку інших Споживачів дитячого міста професій «KidsWill».

6 Загальні правила користування послугами дитячого міста професій «KidsWill».

6.1 Загальна кількість Споживачів, які можуть одночасно перебувати на території дитячого міста професій «KidsWill», обмежена і визначається Виконавцем в односторонньому порядку. При перебуванні на території дитячого міста професій «KidsWill» Споживачів понад максимально допустиму кількість, Виконавець має право відмовити у наданні Послуг.

6.2 При наявності верхнього одягу Споживачі зобов'язані залишати його у гардеробі. Виконавець (адміністрація, персонал та охорона дитячого міста професій «KidsWill») не несуть відповідальності за схоронність майна Споживача.

6.3 При найменших ознаках нездужання або травмах Споживач має право звернутися до персоналу дитячого міста професій «KidsWill» для надання первинної медичної допомоги.

6.4 Споживачі повинні з повагою ставитися один до одного і не заважати відпочинку інших Споживачів та роботі працівників Виконавця.

6.5 Виконавець не несе відповідальності за ушкодження на території дитячого міста професій «KidsWill» електронних та інших приладів, пристроїв та механізмів, що належать Споживачам.

6.6 Споживачам, що придбали квиток Відвідувача або не є особами, яким дозволено перебування на ігрових станціях (див. п.п.3.10), категорично забороняється заходити на ігрові станції.

6.7 Виключним правом на публічну демонстрацію, публікацію і розповсюдження фотоматеріалів та публічну трансляцію і розповсюдження відеофільмів, знятих на території дитячого міста професій «KidsWill», володіє Виконавець. Споживач погоджується, що прийнявши умови Публічної оферти ти самим, надав Виконавцю згоду на запис зображення (фото та відео) Споживача та його дитини, а також Споживач погоджується, що надав Виконавцю виключне право публічно демонструвати (транслювати), відтворювати, розповсюджувати та розпоряджатись на власний розсуд будь-якими фотоматеріалами, відеофільмами, знятими  на території дитячого міста професій «KidsWill».

6.8 Публічна демонстрація та розповсюдження фото- та відеоматеріалів, що знятті в дитячому місті професій «KidsWill», може проводитися тільки з письмового дозволу Виконавця.

6.9 Споживач погоджується, що прийнявши умови Публічної оферти ти самим надав згоду на обробку його персональних даних та персональних даних його дитини у електронній базі персональних даних «Споживачі», володільцем якої є Виконавець, а також Споживач погоджується з тим, що Виконавцем будуть оброблятися наступні персональні дані Споживача і його дитини: прізвище, ім’я, по-батькові; дата народження; номер мобільного телефону; адреса електронної пошти, запис зображення (фото та відео).

6.10Виконавець залишає за собою право вживати превентивні заходи, в тому числі, але не обмежуючись, заборону знаходитись на території дитячого міста професій «KidsWill», викликати міліцію та/або службу охорони щодо Споживачів, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, у психічно неврівноваженому стані, а також щодо відвідувачів, які не реагують на зауваження персоналу Виконавця і не дотримуються умов цього Договору та Правил відвідування дитячого міста професій «KidsWill».

6.11 Споживачам забороняється заходити в технічні і службові приміщення на території дитячого міста професій «KidsWill». Споживачі, що зайшли в такі приміщення, несуть повну відповідальність за несправності і аварії, що трапились у цій зоні, а також за схоронність майна Виконавця та його працівників.

6.12 Споживачам забороняється заходити в ігрові приміщення на території дитячого міста професій «KidsWill», якщо на вході до них висить табличка «Технічна перерва» або іншого змісту, а також якщо в ігрових приміщеннях відсутні працівники Виконавця (працівники Виконавця вирізняються проміж Відвідувачів наявністю форми дитячого міста професій «KidsWill»). Споживачі, що зайшли в такі приміщення, несуть повну відповідальність за несправності і аварії, що трапились у цій зоні, а також за схоронність майна Виконавця та його працівників.

6.13 Забороняється відвідувати дитяче місто професій «KidsWill» з інфекційними та іншими видами захворювань та з ознаками недостатньої гігієни. Споживачі дитячого міста професій «KidsWill», що порушили даний пункт цього Договору, несуть повну персональну відповідальність за шкоду, заподіяну їх здоров'ю та здоров’ю інших Споживачів, та спричинені внаслідок цього збитки.

6.14 На території дитячого міста професій «KidsWill» паління заборонено.

6.15 На території дитячого міста професій «KidsWill» забороняється проносити та/або вживати алкогольні напої.

7 Загальні правила відвідування  ігрових станцій.

7.1 Споживачам забороняється користуватись ігровим та іншим обладнанням, якщо вони не ознайомились з Правилами відвідування для Споживачів та Інструкціями до такого обладнання, або не прослухали інструктаж працівників Виконавця з приводу техніки безпеки на ігровій станції.

7.2 Ознайомитись з необхідною інформацією про правила користування послугами ігрових зон Споживачі можуть у адміністраторів та безпосередньо у персоналу ігрової станції.

7.3 Виконавець не несе відповідальності за травми та ушкодження, отримані Споживачами в результаті недотримання ними Правил відвідування ігрових зон дитячого міста професій «KidsWill» для Споживачів та Інструкцій обладнання або інструктажу персоналу.

7.4 Порядок проходу на всі ігрові станції регулюють працівники Виконавця дитячого міста професій «KidsWill». Споживачі зобов’язані виконувати будь-які прохання або вимоги працівників Виконавця, підтримки порядку і чистоти на всій території дитячого міста професій «KidsWill».

7.5 Діти віком до 6 років зобов’язані відвідувати дитяче місто професій «KidsWill» лише у супроводі Дорослих.

7.6 Діти віком до 4 років зобов’язані відвідувати ігрові станції дитячого міста професій «KidsWill» лише у супроводі Дорослих.

7.7 Відповідальність за безпеку неповнолітніх дітей несуть їхні батьки або Дорослі, які їх супроводжують. Дорослі можуть залишати неповнолітніх дітей без нагляду на території дитячого міста професій «KidsWill» на свій власний страх та ризик. Категорично забороняється залишати дітей віком до 6-ти років без супроводу дорослих.

8 Права та обов’язки Сторін.

8.1 Виконавець зобов'язаний:

8.1.1 Розмістити на кожній ігровій станції працівника, інструктувати Гравців про правила безпечного поводження в ігрових зонах.

8.1.2 Силами власного персоналу наглядати за безпечним використанням обладнання ігрових станцій Гравцями.

8.1.3 Надати Споживачам право користування ігровими зонами в порядку черги, що створюється Споживачами в усному, письмовому або електронному вигляді.

8.2 Виконавець має право:

8.2.1 Не допускати Споживача до отримання послуги (послуг), або припиняти надання послуг відносно осіб у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння та в інших випадках передбачених даним Договором або порушенням Споживачем положень даного Договору, без пояснення причин відмови в наданні послуг, без компенсації вартості не отриманих послуг.

8.2.2 У разі грубого, або неодноразового (два і більше разів) порушення умов цього Договору, не реагування Споживачем на зауваження працівників Виконавця, якщо при цьому дії Споживача будуть спрямовані на нанесення небезпеки для здоров’я, майна, честі або гідності інших Споживачів, або для працівників Виконавця, Виконавець має право припинити надання Послуг такому Споживачу, вжити заходів для припинення здійснення Споживачем незаконних дії, та запропонувати залишити територію дитячого міста професій «KidsWill». У разі скоєння Споживачем дій, які підлягають ознакам адміністративного правопорушення, або кримінального злочину, працівники Виконавця у такому випадку мають право діяти у відповідності до вимог чинного законодавства України щодо цього Споживача та викликати правоохоронні органи.

8.2.3 Вносити в односторонньому порядку зміни в цей Договір з попередньою їх публікацією в Куточку споживача. Зміни вступають в силу на наступний день з моменту публікації, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації.

8.3 Споживач зобов'язаний:

8.3.1 Перед оплатою Послуг ознайомитися з умовами цього Договору, безумовно дотримуватися умов цього Договору упродовж усього періоду користування послугами.

8.3.2 Здійснити оплату Послуг у порядку передбаченим розділом 4 цього Договору.

8.3.3 Перед початком користування конкретним ігровим обладнанням, послугою дитячого міста професій «KidsWill» уважно ознайомитись з відповідною інструкцією, яка знаходиться біля такого обладнання, або прослухати інструктаж працівника Виконавця. У випадку виникнення будь-яких питань відносно техніки безпеки при користуванні ігровим або іншим обладнанням, проконсультуватись до початку користування з працівником Виконавця і одержати вичерпні та змістовні відповіді на запитання. Розпочати користуватись відповідним обладнанням дозволяється тільки після повного з’ясування всіх спірних та/або незрозумілих положень Договору та/або умов надання Послуг.

8.3.4 При користуванні обладнанням дитячого міста професій «KidsWill» виконувати законні вимоги працівників Виконавця та дотримуватись умов цього Договору та Правил відвідування дитячого міста професій «KidsWill», зберігати обладнання дитячого міста професій «KidsWill».

8.4 Споживач має право:

8.4.1 Користуватися усіма послугами дитячого міста професій «KidsWill», згідно умов даного Договору.

8.4.2 Здійснювати оплату послуг Виконавця лише тим шляхом, що передбачений умовами цього Договору, або за домовленістю Сторін у іншій спосіб, що передбачений чинним законодавством України.

9 Зміна і розірвання Договору.

9.1 Виконавець має право в односторонньому порядку вносити зміни в Договір, які вступають в силу в наступний після вказаної публікації день, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації.

9.2 Договір може бути розірвано:

9.2.1 Споживачем в односторонньому порядку шляхом відмови від послуг (послуги) Виконавця до перетину турнікету (початку надання послуг) з відшкодування вартості оплачених послуг.

9.2.2 Споживачем в односторонньому порядку шляхом відмови від послуг (послуги) Виконавця після перетину турнікету (початку надання послуг) без відшкодування вартості оплачених послуг.

9.2.3 Виконавцем в односторонньому порядку без повернення сплачених, але не використаних Споживачем коштів, у разі порушення Споживачем умов цього Договору.

9.2.4 На інших підставах, передбачених цим Договором та/або чинним законодавством України.

10 Вирішення суперечок.

10.1 Всі суперечки і розбіжності, що виникли або могли виникнути з приводу даного Договору, підлягають вирішенню шляхом переговорів на підставі письмової заяви Споживача з доданням чеку про сплату наданої Виконавцем послуги.

10.2 Після отримання від Споживача скарги Виконавець зобов'язаний протягом 10 (десяти) днів задовольнити заявлені Споживачем вимоги або направити Споживачеві мотивовану відмову.

10.3 У випадку, якщо суперечка, що виникла, не буде вирішена в претензійному порядку, будь-яка із Сторін має право звернутися за розв’язанням суперечки в суд за місцем знаходження Виконавця.

11 Відповідальність за порушення Договору.

11.1 Споживач несе повну матеріальну та персональну відповідальність за порушення умов Договору згідно положень Договору та чинного законодавства України.

11.2 У випадку втрати або ушкодження майна дитячого міста професій «KidsWill» з вини Споживача, він зобов'язаний відшкодувати заподіяну матеріальну та моральну шкоду, а також Споживач несе іншу відповідальність, передбачену умовами цього Договору та чинним законодавством України.

11.3 Виконавець не несе відповідальності за шкоду, яка була отримана Споживачам внаслідок нещасного випадку, отриманої травми або якогось іншого ушкодження, що виникла через недбалість Споживача або/та третіх осіб або/та внаслідок невиконання або/та неналежного виконання Споживачем і/або третіми особами умов цього Договору.

12 Прикінцеві положення.

12.1 Споживач гарантує, що всі умови цього Договору йому зрозумілі і він приймає їх безумовно і в повному обсязі. Даний Договір укладається шляхом акцепту Споживача, цієї публічної оферти, що містить всі істотні умови договору, на умовах визначених в п. 3 без підписання сторонами і без зазначення особистих даних Споживача.

12.2 У випадку, що не врегульований цим Договором, Виконавець і Споживач зобов'язуються керуватися нормами, встановленими чинним законодавством України.