Київ
вул. Академіка Заболотного, 37, ТРЦ "ArtMall"
098-38-38-353 - Администрация
066-38-38-353 - Организация Праздников
komandakw@gmail.com
вул. Генуезька, 5/2. ТРЦ "Gagarinn Plaza"
093 088 666 4 - Рецепция
093 088 666 9 - Организация Праздников
kidswillodessa@gmail.com
Час роботи
Пн-Пт - з 10:00 до 21:00 Сб-Нд - з 10:00 до 21:45 Пн-Нд - з 10:00 до 21:00

Про KidsWill

KidsWill – перше в Україні дитяче місто професій.

Ігровий майданчик, де кожна дитина граючи зможе відчути себе дорослою і самостійною.

Тут можна весело та з користю провести багато часу:

  • дізнатися, які професії існують;
  • спробувати себе в різноманітних діяльностях;
  • влаштуватися на роботу;
  • навчитися заробляти гроші;
  • взяти під контроль власні кошти та витрати;
  • весело та захоплююче провести цілий день.

Просторі зали розділені на тематичні зони за професіями та оснащені високоякісними реквізитами для гри, інсталяціями та декораціями.

KidsWill – це унікальна можливість дітям проявити себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти і відчути економічні й правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

А ще KidsWill – це безліч тематичних свят для всієї родини. Тут можна відзначити незабутній день народження, випускний або інші найцікавіші свята року.

Як все влаштовано в KidsWill

KidsWill – це не просто гра, а повноцінне місто, що живе власним насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є міська адміністрація, правоохоронні органи -Поліція, Комунальна служба, Поштове відділення і навіть власні ЗМІ. У місті є багато станцій, на яких можна засвоїти основи близько півсотні різних професій.

У KidsWill діють свої закони і правила. Головним з них є заборона на доступ дорослих до ігрових станцій. KidsWill – це місто дітей, дорослі можуть лише спостерігати за ними, наприклад, з Парку або Кафе, але в жодному разі не втручатися у справи дітей. За порушення цього правила неслухняні батьки можуть потрапити до в’язниці!

Фунти – це внутрішня валюта міста професій. У них видається заробітна плата, і лише фунтами можна розрахуватися за гру на атракціонах – це автодром, ігровий зал XBOX і багато іншого.

Особливість KidsWill в тому, що тут заробляти гроші не менш цікаво, ніж витрачати. Познайомитися з переліком вакансій за усіма станціями міста, а також одержати докладну інформацію про професії можна в Адміністрації KidsWill.

Завантажте наш
додаток