Київ
вул. Академіка Заболотного, 37, ТРЦ "ArtMall"
098-38-38-353 - Администрация
066-38-38-353 - Организация Праздников
komandakw@gmail.com
вул. Генуезька, 5/2. ТРЦ "Gagarinn Plaza"
093 088 666 4 - Рецепция
093 088 666 9 - Организация Праздников
kidswillodessa@gmail.com
Час роботи
Пт з 11:00 до 20:00. Сб, Нд з 11:00 до 20:00. Сб-Нд - з 10:00 до 18:30

Табір

Дитячий табір KidsWillCamp – це безперервний колообіг подій. Унікальна програма, досвідчені вожаті, майстер-класи, творчі виступи, екскурсійні поїздки, рухливі ігри та туристичні заняття на свіжому повітрі.

Кожен новий день в таборі це нові пригоди, нові активності, нові діти! Безліч загонових і табірних ігор, активні заняття в батутному парку, а також прогулянки на свіжому повітрі та захоплюючі екскурсії.

 • Геть немає вільного часу, тому і нудьгувати буде ніколи. Всі розваги розписані за розкладом. Вони ніколи не повторюються, розраховані на будь-який вік і смак, тому стає ще цікавіше брати в них участь. Тут і майстер-класи, і рухливі ігри, й інтелектуальні ігри, танцювальні й театральні конкурси, тематичні квести та ще безліч шалено веселих ідей, які ми втілимо разом.
 • Привіт, нові друзі! Окрім знайомств з однолітками на дитину чекатиме веселий і завзятий друг-вожатий. Це та людина, яка не буде докучати нудними правилами, а стане відповідальним за дружність та злагодженість колективу.
 • Ми не обмежуємось тільки територією дитячого міста професій (хоча здебільшого будемо на цій локації). На нас чекають найзахоплюючі екскурсії та прогулянки, на яких розповідатиму та показуватимуть тільки те, що дійсно буде цікаво дітям.
 • Досліджуватимемо всі професії дитячого міста професій детальніше та цікавіше, ніж за звичайне денне відвідування.
 • Про підзарядку теж не турбуйтесь – буде смачно і корисно! Збалансоване харчування надасть більше енергії для нових розваг, тому ми приділили йому особливу увагу. М’ясні страви, гарніри, фрукти та овочі, випічка та морси – все гарантовано свіже, смачне та корисне. Харчування триразове: сніданок (11:00), обід (о 13:00) та полуденок (о 16:00).
 • Безпека – понад усе! Потрапити до табору можна тільки за спеціальним пропуском. На території активно працює служба охорони, крізь встановлені камери спостереження та найголовніше – діти завжди під наглядом відповідальних вожатих.

Вся романтика справжнього літнього табору, незабутні події та яскраві враження – це дитячий табір KidsWillCamp.

Дитячий табір KidsWill починає свою роботу 3 26 липня 2021 року у місті Одесса.
Встигніть замовити свій незабутній відпочинок зі знижкою 10% заповнивши нашу форму :
ДИТЯЧИЙ ТАБІР KIDSWILL 

Пакети участі:

ПАКЕТ “ОNE DAY” 1000 грн. 

Тривалість зміни: 1 день. (Пн.-Пт.).

Режим роботи табору: 9:00 – 19:00.

Включено в пакет:

 • Харчування в дитячому кафе (сніданок,обід, полуденок)
 • Ігрова програма на станціях міста, майстер-класи, творчі конкурси, загальнотабірні ігри (Всі зірки, Ерудит марафон, ECO-Mission), дискотеки
 • Рухливі ігри та прогулянки на свіжому повітрі

Для дітей від 6-14 років, 2 вожатих, група – до 20 дітей.

ПАКЕТ “ONE WEEK” 4000 грн.

Тривалість зміни: 5 днів (Пн.-Пт.).

Режим роботи табору: 9:00 – 19:00.

Включено в пакет:

 • Харчування в дитячому кафе (сніданок,обід, полуденок)
 • Ігрова програма на станціях міста, майстер-класи, творчі конкурси, загальнотабірні ігри (Всі зірки, Ерудит марафон, ECO-Mission), дискотеки
 • Рухливі ігри та прогулянки на свіжому повітрі

Для дітей від 6-14 років, 2 вожатих, група – до 20 дітей.

*Пакет діє за умови попереднього бронювання за телефоном 093 088 66 69, або за посиланням https://forms.gle/5tJMUYcVvVmaTPJQ9
**Пакет буде працювати в тому випадку, якщо в загоні буде більше 5 осіб.

Загін формується на початку зміни і в такому складі діти проводять 7 табірних днів. Програма зміни дозволить відчути атмосферу справжнього табору. Діти зможуть знайти собі нових друзів, відвідати цікаві місця, виступити на сцені, а найголовніше стати єдиною дружньою командою!

Залишити заявку

Залишити
заявку