Київ
вул. Академіка Заболотного, 37, ТРЦ "ArtMall"
098-38-38-353 - Администрация
066-38-38-353 - Организация Праздников
komandakw@gmail.com
вул. Генуезька, 5/2. ТРЦ "Gagarinn Plaza"
093 088 666 4 - Рецепция
093 088 666 9 - Организация Праздников
kidswillodessa@gmail.com
Час роботи
Пт з 11:00 до 20:00. Сб, Нд з 11:00 до 20:00. Сб-Нд - з 10:00 до 18:30

Про KidsWill

KidsWill – перше в Україні дитяче місто професій.

Ігровий майданчик, де кожна дитина граючи зможе відчути себе дорослою і самостійною.

Тут можна весело та з користю провести багато часу:

  • дізнатися, які професії існують;
  • спробувати себе в різноманітних діяльностях;
  • влаштуватися на роботу;
  • навчитися заробляти гроші;
  • взяти під контроль власні кошти та витрати;
  • весело та захоплююче провести цілий день.

Просторі зали розділені на тематичні зони за професіями та оснащені високоякісними реквізитами для гри, інсталяціями та декораціями.

KidsWill – це унікальна можливість дітям проявити себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти і відчути економічні й правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

А ще KidsWill – це безліч тематичних свят для всієї родини. Тут можна відзначити незабутній день народження, випускний або інші найцікавіші свята року.

Як все влаштовано в KidsWill

KidsWill – це не просто гра, а повноцінне місто, що живе власним насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є міська адміністрація, правоохоронні органи -Поліція, Комунальна служба, Поштове відділення і навіть власні ЗМІ. У місті є багато станцій, на яких можна засвоїти основи близько півсотні різних професій.

У KidsWill діють свої закони і правила. Головним з них є заборона на доступ дорослих до ігрових станцій. KidsWill – це місто дітей, дорослі можуть лише спостерігати за ними, наприклад, з Парку або Кафе, але в жодному разі не втручатися у справи дітей. За порушення цього правила неслухняні батьки можуть потрапити до в’язниці!

Фунти – це внутрішня валюта міста професій. У них видається заробітна плата, і лише фунтами можна розрахуватися за гру на атракціонах – це автодром, ігровий зал XBOX і багато іншого.

Особливість KidsWill в тому, що тут заробляти гроші не менш цікаво, ніж витрачати. Познайомитися з переліком вакансій за усіма станціями міста, а також одержати докладну інформацію про професії можна в Адміністрації KidsWill.

На жаль, пандемія внесла свої корективи в роботу дитячого міста професій. Перед нами постало завдання організувати цікавий, корисний та безпечний відпочинок для дітей, враховуючи всі рекомендації МОЗ України.

Як працює KidsWill з урахуванням карантинних обмежень?

Кожного маленького відвідувача, незалежно від того, з дорослим він чи ні, зустрічає відповідальна особа (хостес) та формує групи по 10 дітей (або доєднує до вже сформованої групи). За кожною такою групою закріплений індивідуальний провідник у світ професій. Вони разом вирушають всіма цікавинками міста: працюють, заробляють та витрачають зароблені кошти граючи.

Переваги такої форми гри очевидні:

  •       уникаємо скупчення дітей в одному місці;
  •       надаємо можливість встигнути спробувати більше станцій та професій;
  •       підбираємо веселу й дружню компанію для ще цікавішої гри.

Прохання з розумінням поставитись до змін, викликаних карантинними обмеженнями, не забувати одягати маски та дотримуватись безпечної дистанції при відвідуванні дитячого міста професій.

Адміністрація вживає всіх можливих заходів для вашого комфортного та безпечного перебування на території KidsWill.